تجهیز مرکز پرینت سه بعدی تبریز

مرکز پرینت سه بعدی تبریز مفتخر است اعلام کند دستگاه جدید ساخت شرکت Nebex با کیفیت فوق العاده بالا را به مجموعه خود اضافه نموده است. تکنولوژی این دستگاه همانند پرینتر صنعتی قبلی مرکز، FDM بوده با این تفاوت که در بخش الکتریکی و مکانیکی دستگاه از با کیفیت ترین قطعات استفاده شده است.
بخش الکتریکی دستگاه از بهترین درایور های موجود برای استپ موتور استفاده شده است. دریوارهای استپ موتور استفاده شده که عکس آنها را در تصویر زیر مشاهده میکنید ساخت شرکت kintek میباشد.

دیواور استپ موتور پرینتر سه بعدی

دیواور های استفاده شده در پرینتر جدید مرکز پرینت سه بعدی تبریز

استپ موتورهای استفاده شده در پرینتر جدید مرکز پرینت سه بعدی تبریز از نوع هیبریدی شرکت PrimoPal است. این نوع موتورها بسیار stable تر از انواع معمولی بوده و دقت پرینت را تضمین میکنند. در زیر نمایی از موتور در حین را مشهاده میکنید.

استپ موتور پرینت سه بعدی

استپ موتور هیبریدی پرینت سه بعدی

تابلو کنترل پرینتر سه بعدی

تابلو کنترل پرینتر سه بعدی

انیشتین پرینت سه بعدی تبریز

نمونه پرینت شده سردیس انیشتین با پرینتر NebEx

بخش مکانیکی دستگاه:

تمامی محورهای این دستگاه از نوع ریل واگن بوده و این باعث میشود هیچ گونه لگی در هیچ یک از محورهای دستگاه به وجود نیاید. مارک استفاده شده در این قسمت Hiwin میباشد که یکی از بهترین های این صنعت به شمار میرود.

ریل واگن پرینتر سه بعدی

ریل واگن های وین

بال اسکرو های وین

بال اسکرو های وین

با اضافه شدن این دستگاه به مجموعه مرکز پرینت سه بعدی تبریز حجم سفارش قابل قبول دو برابر شده چنانچه سفارش شما در کمترین زمان و کمترین هزینه تحویل داده خواهد شد. با بازدید از دفتر مرکز پرینت سه بعدی تبریز و مشاهده نمونه ها از این پس مدل سازی ها و قالب های مادر خود را به ما بسپارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *